Užsakykite GBL arba nusipirkite GBL Jungtynėje Karalystėje

Nes tai susiję su GBL užsakymu abra GBL pirkimu Jungtynėje Karalystėje – Mūsų patirtis ir patikimumas padėjo mums tapti geriausiu Gama-butirolaktono pardavėju su tūkstančiais klientų, užsakančių GBL visame pasaulyje.

GBL arba Gama-butirolaktonas, kartu su kitomis medžiagomis, yra naudojamas, kaip tirpiklis polimerams, įskaitant arkilo pluoštą, celiuliozės acetoną ir polistireną, kaip skystasis nuėmiklis nagų lako valiklyje, dažų  valiklyje ir klijuose (tokiuose, kaip momentiniai klijai arba super klijai). Gama-butirolaktonas taip pat yra naudojamas kaip tirpiklis elektrolitiniuose kondesatoriuose.

Gama-butirolaktonas yra pagalbinė medžiaga tekstilinių pluoštų ir polimerizacijos iniciatorių dažymui ir tinka daugumai naudojimų. Jūs galite pagalvoti apie dažų, tepalo, rašalo, emalio, klijų ir grafiti nuėmimą.

Gama-butirolaktonas yra organinis junginys, konkrečiau laktonas, su bendrąja formule C4H6O2. Substancija atrodo kaip bespalvė medžiaga, aliejinis skystis, kuris yra žemas higroskopiškume. Tai yra cheminių reakcijų tirpiklis ir reagentas.

Įspėjimas!!! Gama-butirolaktonas yra labai pavojingas ir fatališkas jį prarijus.

 

 Duitse en Chinese GBL

//COD //livechat //Google Analitics //aftership